Licht Licht Ingo Maurer - nástěnné svítidlo

Značka: Ingo Maurer
Dostupnost Skladem (>5 ks)
7 402 Kč
Licht Licht Ingo Maurer - nástěnné svítidlo
Značka: Ingo Maurer
Licht Licht Ingo Maurer - nástěnné svítidlo
Doprava zdarma
Drátěný rám se dvěma Lexan fóliemi. Zvláště vhodné pro rohové osvětlení. Dodáváno se čtyřmi listy fólie: dva prázdné a dva popsané haiku v japonštině a angličtině. Když se svítidlo zhasne, ve fluorescenčních znacích se na fólii objeví jméno "Licht Licht".

Balení NEOBSAHUJE zdroj.

Designer: Reyer Kras

Materiál: Spring wire, lexanfolien

Rozměry: Šířka 34cm, výška 29cm, hloubka 28cm

Zdroj: 1 x max. 40W E14

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

mceclip1

portraitNarozen v roce 1932 na Island of Reichenau, jezero Constance, Německo. V Německu a ve Švýcarsku se vyučil tiskařem, studoval grafický design v letech 1954 až 1958.

V roce 1960 emigroval do USA, kde pracoval jako nezávislý designer (svobodné povolání) v New Yorku a San Francisku. V roce 1963 se vrátil do Evropy.

Usadil se v Mnichově. V roce 1966 začátek "Design M". První lampa: Bulb (žárovka). Obdržel několik cen za design. Jeho lampy jsou ve sbírkách několika různých muzeí. Bulb, Gulp (1969), Light Structure (1970 jako spolu-designer), Little Black Nothing and YaYaHo (1988), Los Minimalos Dos, Lucel-lino Wall, Wo bist Du, Edison...?, Zettel'z (1999), Porca Miseria! (2003) se nachází ve sbírce designu Muzea moderního umění v New Yorku.

Podobné produkty