Vitae DAY ONLY E27 Hynek Medřický

Značka: Hynek Medřický

Prokognitivní žárovka, která vám pomůže lépe pracovat

 

Dostupnost Skladem (>5 ks)
1 400 Kč
Vitae DAY ONLY E27 Hynek Medřický
Značka: Hynek Medřický
Day ONLY
Doprava zdarma

 

 

Kvalitní LED žárovka přinese sluneční svit na váš pracovní stůl 

Naše prokognitivní pracovní žárovka imituje přirozené denní světlo. Díky tomu podporuje kognitivní výkon, krátkodobou paměť a soustředěnost na práci.

Mimořádně věrně prezentuje barvy. Má hodnotu CRI 98, tzn., že barvy objektů, na které svítí, se jeví téměř jakoby na ně svítilo slunce, které má hodnotu CRI 100. Běžné LED žárovky se přitom pohybují okolo CRI 80.

Pracovní žárovka od nás se oproti bežným LED žárovkám vyznačuje plnějším světelným spektrem od modré až po červenou. Na rozdíl od nich má spektrum naší žárovky zvýšenou emisi v azurové. To je velmi důležité pro ukotvení a synchronizaci našeho cirkadiánního rytmu. Její světlo je příjemné a podporuje naši výkonnost během dne.

Picture 12

  

FB Carousel 1b

Příjemné světlo podobné slunci

Sluneční světlo přes den nejvíc podporuje synchronizaci našeho cirkadiánního rytmu. Naše žárovka se mu přibližuje výrazně víc než bežně dostupné produkty a její světlo je opravdu příjemné. Má vyvážené světelné spektrum a CRI (věrnost podání barev) až 98. 

 

 

Nejlépe funguje v lokálních lampách se stínítkem

Naše prokognitivní pracovní žárovka vám nejvíc prospěje, když ji namontujete do lampy s neprůhledným stínítkem a pohyblivým ramenem. Svítidlo si nastavte tak, aby vás neoslňovalo a svítilo jen tam, kam je potřeba.
image00002

 

 

 

Picture 6

Za těch 28 let, co navrhuji osvětlení, jsem mnohokrát viděl v praxi a četl v odborných studiích, jak různé druhy světla působí na naše tělo a mozek, na naše zdraví a kvalitu spánku. Neustále sleduji nové pokroky ve světelné technologii a nově zjištěná fakta a možnosti probírám s předními chronobiology a dalšími vědci.“

Picture 7

 

 

Picture 4

Kategorie: Vitae
Příkon:: 12W
Světelné spektrum:: Max 636 nm, 2624,25 mW/m2
Náhradní teplota chromatičnosti (CCT):: 3870 K

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: