Lineární LED 30/60 svítidlo na nepřímé osvětlení Hynek Medřický

Značka: Hynek Medřický

Lineární LED svítidlo = jasná obloha ve vašem interiéru

PRONÁJEM svítidla (třeba jen na vyzkoušení) je možný na bulbsharing.com

Dostupnost Skladem (>5 ks)
8 999 Kč
Lineární LED 30/60 svítidlo na nepřímé osvětlení Hynek Medřický
Značka: Hynek Medřický
Lineární LED 30/60 svítidlo na nepřímé osvětlení Hynek Medřický
Doprava zdarma

 

VIDEO-thumbnail

 

 

Nepřímé osvětlení rozjasní váš domov

 

Lineární LED svítidlo vytvoří v místnosti krásné homogenní osvětlení. I během sychravých dní tak budete mít doma svoji soukromou jasnou oblohu. Naše LED lišta má CRI 98, což znamená, že barvy osvětlovaných objektů vykresluje reálně – téměř jako slunce, které má hodnotu CRI 100.

Spektrum svítidla jsme nastavili tak, že má výraznou azurovou složku. Ta je najvíc cirkadiánně aktívní, tzn., že ukotvuje náš biorytmus, podporuje bdělost, pozornost a kognitivní výkon.    

LED lištu stačí zapojit do zásuvky a položit na skříň či jiinou vyvýšenou plochu. Nemusíte nic instalovat. Svítí nahoru pod úhlem 30 stupňů. Nebude vás oslňovat, uvidíte jen dokonale jednolité světlo bez stínů a odlesků. Rovnoměrně rozjasní celou místnost.

 

 

Promění interiér z jeskyně na místo „pod sluneční oblohou“

 

Většina domácností má osvetlení vyřešené tak, že světlo dopadá shora dolů. To vytváří jeskyňový efekt – strop je tmavý a oči oslněné. Naše LED lišta osvětlí místnost nepřímo, odrazem od stropu. Rovnoměrně tak zaleje celý interiér příjemným světlem.

IMG_5787

 

 

IMG_5788

Příjemné světlo podobné slunci podporuje náš výkon

 

Během dne potřebujeme jasné plnospektrální světlo, které ukotvuje náš cirkadiánní systém. Venku jej máme ze slunce, uvnitř pomůže naše LED svítidlo. Má vyvážené světelné spektrum s posilněnou prokognitivní azurovou složkou a CRI (věrnost podání barev ) 98 ze 100! 

 

 

Do kuchyně, obývacího pokoje nebo pracovny

 

Lineární svítidlo je ideální na svícení v místnostech, kde trávime čas přes den. Poslouží nám při práci na home office či při učení. Navečer, nejpozději hodinu a půl před spánkem, bychom ho však měli vypnout, aby nenarušoval náš cirkadiánní rytmus a organismus se dostatečně připravil na spánek.

IMG_5786

 

 

Picture 11

Promyšlený design, jednoduché použití

 

Lineární svítidlo je dlouhé 180 centimetrů a má asymetrický trojúhelníkový průřez. Svítí nahoru pod úhlem 30 stupňů a světlo se tak optimálně odráží od stropu a rozlévá do prostroru. Stačí ho zapojit do zásuvky a položit na skříň či knihovnu. Ideální je nechat nad ním 40 cm volného prostoru, ovšem dostatečných je i 20 – 15 cm.

 

 

 

Picture 6

Za těch 28 let, co navrhuji osvětlení, jsem mnohokrát viděl v praxi a četl v odborných studiích, jak různé druhy světla působí na naše tělo a mozek, na naše zdraví a kvalitu spánku. Neustále sleduji nové pokroky ve světelné technologii a nově zjištěná fakta a možnosti probírám s předními chronobiology a dalšími vědci.“
 

Picture 7

 

 

 

Picture 4

Kategorie: Vitae
Materiál:: Tělo z anodizovaného hliníku, čirý difuzor.
Rozměry:: Délka: 180 cm, šířka: 3,5 cm, délka kabelu: 6,1 m
Světelný tok:: 8000 lm
Příkon:: 75 W
Barva světla:: Neutrální bílá, 4000K
CRI:: 98

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: