Gaku Ingo Maurer - stolní lampa

Značka: Ingo Maurer
Dostupnost 3-4 týdny
28 552 Kč
Gaku Ingo Maurer - stolní lampa
Značka: Ingo Maurer
Gaku Ingo Maurer - stolní lampa
Doprava zdarma
Gaku je elegantní stolní lampa ze série Mamo Nouchies od Ingo Maurera. Tvar této lampy se podobá otevřenému květu. Tělo lampy je rafinovaně tvarované, přírodní papír je připevněn k nerezové tyčce silikonovými úchytkami. Kovový podstavec, kabel z nerez oceli, transformátor s posuvným stmívačem.

Balení OBSAHUJE zdroj.

Designer: Ingo Maurer & Dagmar Mombach

Materiál: Paper, metal, stainless steel, silicone, glass

Rozměry: Výška 95cm

Zdroj: Halogen 50W GY6,35 12V

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

mceclip1

portraitNarozen v roce 1932 na Island of Reichenau, jezero Constance, Německo. V Německu a ve Švýcarsku se vyučil tiskařem, studoval grafický design v letech 1954 až 1958.

V roce 1960 emigroval do USA, kde pracoval jako nezávislý designer (svobodné povolání) v New Yorku a San Francisku. V roce 1963 se vrátil do Evropy.

Usadil se v Mnichově. V roce 1966 začátek "Design M". První lampa: Bulb (žárovka). Obdržel několik cen za design. Jeho lampy jsou ve sbírkách několika různých muzeí. Bulb, Gulp (1969), Light Structure (1970 jako spolu-designer), Little Black Nothing and YaYaHo (1988), Los Minimalos Dos, Lucel-lino Wall, Wo bist Du, Edison...?, Zettel'z (1999), Porca Miseria! (2003) se nachází ve sbírce designu Muzea moderního umění v New Yorku.

Podobné produkty